AtoS Fusion
Partnerzy:

Prelegenci

Jakub Chmielewski

Jakub Chmielewski

Network Engineer, Atos

Jakub Chmielewski doświadczenie zdobywał w EBG Investment, gdzie pracował w latach 2007-2012 pełniąc stanowisko IMS Representative. W okresie czasu od lipca 2012 do grudnia 2012 pełnił stanowisko Information Security Enginner w firmie Alcatel-Lucent, po którym rozpoczął pracę w firmie Atos. W okresie czasu od grudnia 2012 do listopada 2014 pracował na stanowisku SIEM ENgineera. Od listopada 2014 do chwili obecnej zajmuje stanowisko SOC Team Manager.

Wojciech Gembalczyk

Wojciech Gembalczyk

Solution Sales Senior Executive CEC, SAP Polska

Od kilkunastu lat zajmuje się optymalizacją i automatyzacją procesów sprzedaży i obsługi klienta przede wszystkim w firmach telekomunikacyjnych i w energetyce. Absolwent Politechniki Śląskiej, Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Szkoły Główniej Handlowej oraz prestiżowego programu AMP  realizowane przez IESE Business School.

avatar2

Michał Grochowski

Oracle BI/DWH Principal Consultant, Oracle

Michał Grochowski jest Głównym Konsultantem Sprzedaży platform BI i DWH w Oracle. W jego kompetencji leżą działania sprzedażowe oraz projekty marketingowe dla produktów IT. Michał uzyskał magisterium na Politechnice Śląskiej w Gliwicach w 2006 roku. Obecnie ma 9 lat doświadczenia w konsultingu i sprzedaży dla średnich i dużych klientów. Biegle posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Mike Hallett

Mike Hallett

Director Big Data and Analytics, Oracle

Mike Hallet odpowiada za przeprowadzenie wdrożeń EMEA dla rozwiązań Big Data, Business Intelligence oraz Enterprise Performance Management (BI & EPM) dla partnerów strategicznych Oracle.
Mike związany jest z Oracle od 20 lat, gdzie odpowiadał między innymi za sprzedaż bezpośrednią oraz zarządzanie sprzedażą w sektorze prywatnym w Wielkiej Brytanii. Nim rozpoczął pracę w Oracle, był programistą, a sprzedażą IT zajął się w 1983 roku. Mike spędził 6 lat w Sydney, pracując dla Burroughs, McDonnell Douglas oraz Ingres.
Wyższe wykształcenie zdobył na kierunku Business Administration w londyńskim City University. Obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii.

Michał Jackowiak

Michał Jackowiak

Marketing & Communications Executive Director, Atos

Michał Jackowiak ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, specjalizując się w Instytucie Technologii Informacji. Jako Dyrektor działu Marketingu Atos Polska odpowiada za budowanie strategii marketingowej oraz egzekucję komunikacji do rynku. Szerokie spektrum Jego umiejętności sprawia, że nadzoruje i zarządza pracami Centrum Kompetencji i Dostarczania Technologii Microsoft, czyli grupą ponad 50 specjalistów, ukierunkowanych na rozwiązania giganta z Redmond.
Dyrektor Departamentu MCDC ma w dorobku dwanaście lat doświadczenia w e-biznesie i consultingu. Nim podjął współpracę z Atos Polska pełnił funkcję Prezesa w zarządzie firmy JADE, a następnie piastował stanowisko Dyrektora Departamentu MCDC oraz dyrektora Marketingu w AMG.net (spółka Grupy Bull). Teraz to samo zadanie stoi przed nim w Atos Polska.

avatar2

Tomasz Józefiak

Senior HPC Consultant, Atos

Tomasz Józefiak piastuje stanowisko Starszego Konsultanta HPC w Atos Polska. Głównym obszarem jego zawodowej działalności jest wsparcie techniczne procesu sprzedaży oraz wdrażanie produktów marki Bull
u polskich klientów. Pierwsze doświadczenia zawodowe Tomasz zdobywał pracując w Ericpol Telecom, następnie w Ericsson Japan i Polkomtel. Z Grupą Bull (obecnie Atos Polska) związał się w 2012 roku. Dziś ma na swoim koncie 17 lat doświadczenia w branży IT i współuczestniczy w kluczowych dla firmy wdrożeniach HPC na rynku polskim.

Hanns_Thomas_Kopf_Atos

Hanns–Thomas Kopf

Head of Central & Eastern Europe, Atos SE

Mr. Hanns-Thomas Kopf serves as a Head of Central & Eastern Europe, Atos IT Solutions and Services GmbH. Mr. Kopf started the professional career as SW-engineer and Operator in different IT companies. He joined Nixdorf Computer (also known as Siemens Nixdorf) in 1989. After 8 years in the marketing management, he changed in the function as Sales Director for 9 South-Eastern European countries. He held various management level positions within Siemens Nixdorf (President of Service and Operations in CEE of Siemens AG, Chief Operating Officer for Siemens IT Solutions and Services CEE as Country Manager for Austria and the Southeast European countries). He studied in Vienna (AT), Erlangen (GER), Boston – Wellesley, (USA Massachusetts) and Innsbruck (AT).

Maciej Macias

Maciej Macias

Menedżer ds. Konultingu, SAP Polska

Menadżer projektów z 15-letnim doświadczeniem w wdrażaniu portali i systemów sprzedaży i obsługi klienta online. Aktualnie odpowiedzialny w Atos za rozwój zespołu analitycznego i realizację wdrożeń w oparciu o portfel produktów SAP z linii Customer Engagement and Commerce, w tym hybris commerce.

Adam Padee

Adam Padee

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Adam Padée – doktor informatyki i Kierownik Działu Infrastruktury Obliczeniowej w Centrum Informatycznym w Świerku – magisterium uzyskał na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W 2013 roku obronił pracę doktorską zatytułowaną „Rozproszone algorytmy ewolucyjne optymalizujące klasyfikację danych w eksperymentach fizyki wysokich energii”.
W toku swojej kariery zawodowej m.in. brał udział w prowadzonym w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN) eksperymencie COMPASS. Od 2002 roku uczestniczy w szeregu projektów mających na celu stworzenie infrastruktury gridu obliczeniowego w Europie. Od 2009 roku pracuje w Narodowym Centrum Badań Jądrowych. Był jednym z twórców projektu Centrum Informatyczne Świerk, w ramach którego jest obecnie szefem Działu Infrastruktury Obliczeniowej.

Tomasz Pojda_v2

Tomasz Pojda

Customer Service Manager / Presales Team Manager, Atos

Tomasz Pojda – Kierownik Działów Serwisu i Technicznego Wsparcia Sprzedaży – w Atos Polska odpowiada za obsługę serwisową i projektowanie architektury IT. Tomasz ma na koncie osiemnaście lat doświadczenia, które zdobywał pracując m. in. w Margin s.c., Secesja SA, Liberty Poland Spółka z. o. o. Z Grupą Bull (obecnie Atos Polska) związany od 1999 roku. Za swoje motto życiowe uważa maksymę Once I thought I was wrong, but I was mistaken.

Piotr Rynkiewicz

Piotr Rynkiewicz

BI&W Team Manager / Business Solution Architect, Oracle

Piotr Rynkiewicz jest architektem i kierownikiem zespołu BI&W w Oracle Consulting. Wcześniej, jako dyrektor centrum kompetencyjnego, odpowiadał za wdrożenia i rozwój projektów Business Intelligence w Grupie Comarch. Specjalizuje się w zagadnieniach informatycznych w controllingu, analityce biznesowej, EPM oraz architekturze rozwiązań IT w dużych firmach. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty w branży bankowej, sektorze publicznym, FMCG, energetyce, firmach handlowych, produkcyjnych i farmaceutycznych. Ma kilkunastoletnie doświadczenie managerskie i tytuł MBA Politechniki Warszawskiej.

Chritoph Schwegelbauer

Christoph Schwegelbauer

Interim CEO, Atos

Experienced Atos International Manager with 18 years of IT industry expertise. In Atos since 2011, managing integration and change management processes as interim manager, executing major programs and projects (CEE, Turkey) and in international sales department (CEE, Russia). Before 2011 in Siemens IT Solutions & Services, working as Program Manager for international programs, International Sales Manager (CEE, India, South America) and Key Account Executive for Austrian Government. In the 1990-ies shareholder and member of Board of OESB Consulting and Austrian Ecology Institute

Jaroslaw Sokolnicki

Jarosław Sokolnicki

Business Development Manager, Microsoft

Pracuję w firmie Microsoft od 10 lat, obecnie na stanowisku Business Development Manager, Cloud Services. Jestem odpowiedzialny za sprzedaż, rozwój i współpracę z firmami partnerskimi Microsoft w ramach technologii Cloud Computing. Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydział SiMR, ukończyłem również studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Projektami w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego w Warszawie. Skończyłem studia doktoranckie na kierunku Zarządzanie, Akademii Leona Koźmińskiego. Wykładam na SGH na studiach podyplomowych. Wieloletni inżynier i trener Microsoft,  technologiami IT zajmuje się od 17 lat.

avatar2

Tadeusz Stasiak

Senior Application Engineer, Honeywell Polska

Po ukończeniu studiów na Politechnice Śląskiej przez 7 lat pracowałem jako projektant systemów HVAC  zdobywając uprawnienia budowlane.
W latach 1998-2000 pracowałem w fabrykach firmy Honeywell  jako inzynier produktu. (Schoenaich Niemcy). Byłem odpowiedzialny za zestandaryzowane aplikacje oraz testy produktowe.
Od maja 2001 roku jestem zatrudniony w Honeywell Sp. z o.o.
Początkowo pracowałem jako inżynier serwisu oraz inżynier aplikacyjny zajmując się głównie uruchomieniami systemów automatyki budynkowej w kraju, Niemczech , Francji, Słowacji, na Węgrzech.
Prowadziłem szereg szkoleń związanych z integracjami systemów automatyki w ramach programu opracowanego przez Centrum Szkoleniowego Automatyki Budynkowej firmy Honeywell w Warszawie
Od 2011 roku jestem odpowiedzialny za projekty związane z efektywnością energetyczną na stanowisku Energy Performance Contracting (EPC) Engineer .
Uczestniczyłem w realizacji projektów EPC w kraju, Szwecji, na Wegrzech , Rosji, Republice Serbskiej.
Od 2012 roku posiadam certyfiakcję CMVP  (Birmingham , Wielka Brytania)

Maciej Szymalkowski

Maciej Szymałkowski

Starszy Konsultant UX, SAP Polska

Entrepreneur and professional with over 10 years of experience in digital, client service and project leading of software solutions for business development. Lean start-up and agile product development enthusiast. Passionate about online solutions pushing human race on the next level. Interested in self-development and digital innovations. Privately an active squash fan and player.

Michal Trzeszkowski

Michał Trzeszczkowski

Project Manager & Senior Consultant, Atos

Michał Trzeszczkowski – Project Manager i Senior Consultant – w Atos Polska odpowiada za dostarczanie projektów oraz analizę biznesową i doradztwo w obszarze technologii Microsoft. Michał ma na koncie sześć lat doświadczenia w branży IT, które zdobywał pracując m. in. w JADE jako Project Manager i Konsultant Biznesowy. Z Grupą Bull (obecnie Atos Polska) związany od 2009 roku. Prywatnie amator gotowania, sportu
i podróżowania. Za swoje motto życiowe uważa maksymę Impossible is nothing.

Wojciech Wcislo

Wojciech Wcisło

EMEA Consulting Practice Manager, Oracle

Michal Wigurski

Michał Wigurski

Executive Sales Director, Atos

Michał Wigurski – Dyrektor Departamentu Sprzedaży – w Atos Polska odpowiada za negocjacje i wdrożenia strategicznych projektów dla sektora publicznego i prywatnego. Michał ma wyższe wykształcenie ekonomiczne z zakresu prawa i ekonomii, co ułatwia mu opracowywanie skutecznych technik sprzedaży na wymagającym i konkurencyjnym rynku. Nim Dołączył do zespołu Bull Polska (obecnie Atos Polska) zdobywał doświadczenie pracując m.in. jako Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w XOR Solutions Sp. z o.o., Dyrektor ds. Rozwoju w OPTIMUS S.A., czy Dyrektor ds. Sprzedaży w Sektorze Finansów i Bankowości w WASKO S.A. Michał łączy w sobie wiedzę, doświadczenie i pasję co przyczynia się do Jego licznych sukcesów.

Izabela Wislocka

Izabela Wisłocka

Starszy Konsultant, Atos

Izabela Wisłocka – Starszy Konsultant w sektorze Consulting Private Department – w Atos Polska odpowiada za rozwiązania wspierające zarządzanie obszarami Customer Experience i Digital Marketing. Izabela ma na koncie osiem lat doświadczenia, które zdobywała pracując m. in. w Gazeta.pl oraz w Benefit Systems SA. Z Grupą Bull (obecnie Atos Polska) związana od 2015 roku. Prywatnie fanka dobrego jedzenia i świętego spokoju.